Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

17.02.2019 Оприлюднено переклад українською мовою Міжнародних стандартів фінансової звітності (2018 рік)

17.02.2019 НКЦПФР авторизувала Державну установу «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України», як особу, уповноважену надавати інформаційні послуги на фондовому ринку.

17.02.2019 Емкон запрошує Вас взяти участь у Майстер-класі "Підготовка та розкриття регулярної річної інформації емітентами цінних паперів у 2019 році" (з урахуванням змін, внесених до чинного законодавства України), який відбудеться в Києві 01 березня 2019 року

11.02.2019 Емкон запрошує Вас взяти участь у Майстер-класі "Підготовка та розкриття регулярної річної інформації емітентами цінних паперів у 2019 році" (з урахуванням змін, внесених до чинного законодавства України), який відбудеться в Києві 28 лютого 2019 року

10.02.2019 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 29.11.2018 №839 "Про затвердження Порядку подання інформації особами, які провадять діяльність з подання звітності та/або адміністративних даних до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"

Всі новини Підписатись

 
Емкон: КС: Збори - Штрих-кодування
Про Емкон: КС: ЗбориЗавантаженняЛіцензуванняШтрих-кодування

Програмне забезпечення Емкон:КС:Збори використовує технологію штрих-кодування в бюлетенях для голосування, що дозволяє суттєво прискорити обробку таких бюлетеней під час підрахунку голосів на загальних зборах.

Штрих-коди використовуються для позначення:

  • варіантів голосування по проектам рішень ("за", "проти", "утримався");
  • випадку рівномірного розподілу голосів при кумулятивному голосуванні, що досить часто трапляється на практиці;
  • варіантів визнання бюлетеней недійсними.

Практичні випробування Емкон:КС:Збори показали, що, завдяки штрих-кодуванню в бюлетенях для голосування, час на підрахунок голосів по одному питанню порядку денного скорочується до декількох хвилин, що, в свою чергу, значно скорочує час проведення загальних зборів акціонерів.

Компанія "Емкон" пропонує сканери штрих-кодів, придатні для використання з Емкон: КС: Збори, від нашого партнера - Компанії "Гексагон"
З питань придбання сканеру штрих-кодів Ви можете звертатись до Дарменко Олени за телефоном +380 44 456-90-04 (05), e-mail: software@emcon.com.ua
Лінійний сканер Proton ІCS 5100

     Лінійний сканер Proton ІCS 5100

Лінійний сканер Proton серії 5100 використовує новітню технологію FuzzyScan 2.0
Сканер зручний та простий у використанні. Завдяки ергономічній конструкції, сканер зручно лежить в руці. Сканувати в ручному режимі можна протягом тривалого часу. Чудове співвідношення ціна/якість!

Сучасний дизайн і надійна конструкція
Розроблений спеціально для інтенсивного щоденного використання. Велика кнопка активації розташована зручно, а велика ручку дозволяє тримати сканер протягом тривалого часу, при цьому руки практично на втомлюються. Ударостійкий корпус дозволяє сканеру витримувати багатократні падіння з висоти 1,5 м, що забезпечує довгий строк експлуатації, знижуючи вартість володіння.

Чудове зчитування та підтримка стекових кодів
Завдяки новому скануючому модулю та технології FuzzyScan 2.0, Proton ICS-5100 з легкістю зчитуж низькоконтрастні, пошкоджені, забруднені та плохо пропечатані штрих-коди швидко та точно.

Детальніше

* Вартість може змінитись, в залежності від курсу дол.США.

© 2011-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".