Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

12.06.2019 Вітаємо з днем працівника фондового ринку!

10.06.2019 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 09.04.2019 №210 "Про затвердження Змін до Вимог до положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства"

04.06.2019 Компанії "Емкон" 10 років!

29.05.2019 До уваги підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності! НКЦПФР повідомляє про початок функціонування в Україні системи фінансової звітності у форматі XBRL

20.05.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

Всі новини Підписатись

 
Емкон: КС: Збори - Штрих-кодування
Про Емкон: КС: ЗбориЗавантаженняЛіцензуванняШтрих-кодування

Програмне забезпечення Емкон:КС:Збори використовує технологію штрих-кодування в бюлетенях для голосування, що дозволяє суттєво прискорити обробку таких бюлетеней під час підрахунку голосів на загальних зборах.

Штрих-коди використовуються для позначення:

  • варіантів голосування по проектам рішень ("за", "проти", "утримався");
  • випадку рівномірного розподілу голосів при кумулятивному голосуванні, що досить часто трапляється на практиці;
  • варіантів визнання бюлетеней недійсними.

Практичні випробування Емкон:КС:Збори показали, що, завдяки штрих-кодуванню в бюлетенях для голосування, час на підрахунок голосів по одному питанню порядку денного скорочується до декількох хвилин, що, в свою чергу, значно скорочує час проведення загальних зборів акціонерів.

Компанія "Емкон" пропонує сканери штрих-кодів, придатні для використання з Емкон: КС: Збори, від нашого партнера - Компанії "Гексагон"
З питань придбання сканеру штрих-кодів Ви можете звертатись до Дарменко Олени за телефоном +380 44 456-90-04 (05), e-mail: software@emcon.com.ua
Лінійний сканер Proton ІCS 5100

     Лінійний сканер Proton ІCS 5100

Лінійний сканер Proton серії 5100 використовує новітню технологію FuzzyScan 2.0
Сканер зручний та простий у використанні. Завдяки ергономічній конструкції, сканер зручно лежить в руці. Сканувати в ручному режимі можна протягом тривалого часу. Чудове співвідношення ціна/якість!

Сучасний дизайн і надійна конструкція
Розроблений спеціально для інтенсивного щоденного використання. Велика кнопка активації розташована зручно, а велика ручку дозволяє тримати сканер протягом тривалого часу, при цьому руки практично на втомлюються. Ударостійкий корпус дозволяє сканеру витримувати багатократні падіння з висоти 1,5 м, що забезпечує довгий строк експлуатації, знижуючи вартість володіння.

Чудове зчитування та підтримка стекових кодів
Завдяки новому скануючому модулю та технології FuzzyScan 2.0, Proton ICS-5100 з легкістю зчитуж низькоконтрастні, пошкоджені, забруднені та плохо пропечатані штрих-коди швидко та точно.

Детальніше

* Вартість може змінитись, в залежності від курсу дол.США.

© 2011-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".