Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

14.08.2019 Емкон запрошує Вас взяти участь у майстер-класі «Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів», який відбудеться в Києві 26 вересня 2019 року

14.08.2019 Емкон запрошує Вас взяти участь у Майстер-класі "Підготовка та розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів", який відбудеться в Києві 25 вересня 2019 року

06.08.2019 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 09.04.2019 №207 "Про затвердження Порядку розрахунку кількості голосуючих акцій, що належать фізичній особі або юридичній особі відповідно до фінансових інструментів, передбачених частиною десятою статті 64-1 Закону України "Про акціонерні товариства"

02.08.2019 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Стандартів корпоративного управління в професійних учасниках фондового ринку»

02.08.2019 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про внесення зміни до Вимог до положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства»

Всі новини Підписатись

 
Емкон: КС: Збори - Штрих-кодування
Про Емкон: КС: ЗбориЗавантаженняЛіцензуванняШтрих-кодування

Програмне забезпечення Емкон:КС:Збори використовує технологію штрих-кодування в бюлетенях для голосування, що дозволяє суттєво прискорити обробку таких бюлетеней під час підрахунку голосів на загальних зборах.

Штрих-коди використовуються для позначення:

  • варіантів голосування по проектам рішень ("за", "проти", "утримався");
  • випадку рівномірного розподілу голосів при кумулятивному голосуванні, що досить часто трапляється на практиці;
  • варіантів визнання бюлетеней недійсними.

Практичні випробування Емкон:КС:Збори показали, що, завдяки штрих-кодуванню в бюлетенях для голосування, час на підрахунок голосів по одному питанню порядку денного скорочується до декількох хвилин, що, в свою чергу, значно скорочує час проведення загальних зборів акціонерів.

Компанія "Емкон" пропонує сканери штрих-кодів, придатні для використання з Емкон: КС: Збори, від нашого партнера - Компанії "Гексагон"
З питань придбання сканеру штрих-кодів Ви можете звертатись до Дарменко Олени за телефоном +380 44 456-90-04 (05), e-mail: software@emcon.com.ua
Лінійний сканер Proton ІCS 5100

     Лінійний сканер Proton ІCS 5100

Лінійний сканер Proton серії 5100 використовує новітню технологію FuzzyScan 2.0
Сканер зручний та простий у використанні. Завдяки ергономічній конструкції, сканер зручно лежить в руці. Сканувати в ручному режимі можна протягом тривалого часу. Чудове співвідношення ціна/якість!

Сучасний дизайн і надійна конструкція
Розроблений спеціально для інтенсивного щоденного використання. Велика кнопка активації розташована зручно, а велика ручку дозволяє тримати сканер протягом тривалого часу, при цьому руки практично на втомлюються. Ударостійкий корпус дозволяє сканеру витримувати багатократні падіння з висоти 1,5 м, що забезпечує довгий строк експлуатації, знижуючи вартість володіння.

Чудове зчитування та підтримка стекових кодів
Завдяки новому скануючому модулю та технології FuzzyScan 2.0, Proton ICS-5100 з легкістю зчитуж низькоконтрастні, пошкоджені, забруднені та плохо пропечатані штрих-коди швидко та точно.

Детальніше

* Вартість може змінитись, в залежності від курсу дол.США.

© 2011-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".