Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

20.05.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

11.05.2019 VI Міжнародний форум корпоративних секретарів – must have-захід цього року з повним зануренням у кращі світові практики корпоративного управління!

10.05.2019 Міністерством фінансів України оприлюднено Наказ 26.04.2019 №181 "Про затвердження Узагальнюючих податкових консультацій", яким затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо оподаткування операцій обов’язкового продажу акцій акціонерами на вимогу особи, яка є власником домінуючого контрольного пакета.

03.05.2019 Емкон нагадує про необхідність привести статути ТОВ у відповідність з Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та запрошує на семінар «Зміни в регулюванні діяльності ТОВ та ТДВ згідно з Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який відбудеться в Києві 24 травня 2019 року

25.04.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт" (стосується банків та емітентів, які включають до складу річної регулярної інформації посилання на зовнішні файли)

Всі новини Підписатись 
СПЕД - Подання інформації до НКЦПФР
Про СПЕДВстановленняЗаміна сертифікатівПодання інформаціїАЦСК "Україна"

Подання інформації до НКЦПФР за допомогою СПЕД версії 2.0.6.5


Увага! Якщо в процесі встановлення, налаштування або використання СПЕД у Вас виникли труднощі або запитання, але Ви не можете додзвонитися до служби технічної підтримки, просимо направляти свої запитання електронною поштою на адресу sped@emcon.com.ua.


Подання інформації до НКЦПФР

1. Якщо в СПЕД додано декілька емітентів, запустити Налаштування для роботи з FTP-сервером та встановити Користувача та Пароль для відповідного емітента.

2. Запустити Клиєнтське застосування з використанням електронного цифрового підпису особи, яка підписуватиме інформацію в СПЕД, емітента.

3. Відкрити в меню Документи вікно Мої документи та, за допомогою команди Додавання додати документ.

4. у вікні Документ: Додавання обрати:
Отримувач - НКЦПФР;
Тип документа - відповідно до типу інформації, що подається, - Нерегулярна звітність (особлива інформація), Квартальна звітність або Річна звітність;
Файл - файл report.xml із відповідною інформацією. Увага! СЕД НКЦПФР приймає виключно файли із назвою report.xml!

Прийняти

В СПЕД буде створено електронний документ, який буде мати статус Завантажено

5. Підписати документ. При першому підписанні буде накладено електронний цифровий підпис керівника (особи, яка підписує інформацію в СПЕД) емітента. Статус документа зміниться на Узгоджено.

6. Замінити носій з електронним цифровим підписом на носій електронною цифровою печаткою та ще раз Підписати документ. При другому підписанні буде запитано ПІН-код (пароль печатки), після чого накладено електронну цифрову печатку емітента. Статус документа зміниться на Затверджено.

Після підписання електронного документа електронною цифровою печаткою, документ буде автоматично відправлений до НКЦПФР. Транспортний статус документа зміниться на Відправлено, а сам документ буде переміщений з вікна Мої документи. Отримати інформацію щодо електронного документа далі можна в вікні Всі документи

В залежності від завантаження серверів НКЦПФР, час, необхідний для оброблення електронного документу та направлення протоколу щодо прийняття інформації або іншого повідомлення, може змінюватись від кількох хвилин до години, або, навіть, двух. В результаті успішної обробки електронного документу, транспортний статус документа зміниться на Отримано.

Переглянути отриманий протокол щодо прийняття інформації можно за допомогою команди Переглянути звіт. Про прийняття НКЦПФР інформації свідчить наявність реєстраційного номеру та дати прийняття.


7. У випадку, якщо транспортний статус не змінюється на "Отримано" протягом двох або більше годин, просимо повідомити нам про це електронною поштою на адресу sped@emcon.com.ua. В повідомленні, будь ласка, вкажіть код за ЄДРПОУ емітента та номер електронного документа в СПЕД.

© 2011-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".