Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

27.05.2020 Міністерством юстиції України затверджені нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації

20.05.2020 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про порядок забезпечення існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі»

28.04.2020 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Структура власності приватного акціонерного товариства"

28.04.2020 28 квітня 2020 року набирає чинності Закон України від 06 грудня 2019 року № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», яким, зокрема, змінені вимоги щодо внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про кінцевих бенефіціарних власників

26.04.2020 Щодо розміщення емітентами цінних паперів інформації на власному веб-сайті

Всі новини Підписатись

 
СПЕД - Подання інформації до НКЦПФР
Про СПЕДВстановленняЗаміна сертифікатівПодання інформаціїАЦСК "Україна"

Подання інформації до НКЦПФР за допомогою СПЕД версії 2.0.6.5


Увага! Якщо в процесі встановлення, налаштування або використання СПЕД у Вас виникли труднощі або запитання, але Ви не можете додзвонитися до служби технічної підтримки, просимо направляти свої запитання електронною поштою на адресу sped@emcon.com.ua.


Подання інформації до НКЦПФР

1. Якщо в СПЕД додано декілька емітентів, запустити Налаштування для роботи з FTP-сервером та встановити Користувача та Пароль для відповідного емітента.

2. Запустити Клиєнтське застосування з використанням електронного цифрового підпису особи, яка підписуватиме інформацію в СПЕД, емітента.

3. Відкрити в меню Документи вікно Мої документи та, за допомогою команди Додавання додати документ.

4. у вікні Документ: Додавання обрати:
Отримувач - НКЦПФР;
Тип документа - відповідно до типу інформації, що подається, - Нерегулярна звітність (особлива інформація), Квартальна звітність або Річна звітність;
Файл - файл report.xml із відповідною інформацією. Увага! СЕД НКЦПФР приймає виключно файли із назвою report.xml!

Прийняти

В СПЕД буде створено електронний документ, який буде мати статус Завантажено

5. Підписати документ. При першому підписанні буде накладено електронний цифровий підпис керівника (особи, яка підписує інформацію в СПЕД) емітента. Статус документа зміниться на Узгоджено.

6. Замінити носій з електронним цифровим підписом на носій електронною цифровою печаткою та ще раз Підписати документ. При другому підписанні буде запитано ПІН-код (пароль печатки), після чого накладено електронну цифрову печатку емітента. Статус документа зміниться на Затверджено.

Після підписання електронного документа електронною цифровою печаткою, документ буде автоматично відправлений до НКЦПФР. Транспортний статус документа зміниться на Відправлено, а сам документ буде переміщений з вікна Мої документи. Отримати інформацію щодо електронного документа далі можна в вікні Всі документи

В залежності від завантаження серверів НКЦПФР, час, необхідний для оброблення електронного документу та направлення протоколу щодо прийняття інформації або іншого повідомлення, може змінюватись від кількох хвилин до години, або, навіть, двух. В результаті успішної обробки електронного документу, транспортний статус документа зміниться на Отримано.

Переглянути отриманий протокол щодо прийняття інформації можно за допомогою команди Переглянути звіт. Про прийняття НКЦПФР інформації свідчить наявність реєстраційного номеру та дати прийняття.


7. У випадку, якщо транспортний статус не змінюється на "Отримано" протягом двох або більше годин, просимо повідомити нам про це електронною поштою на адресу sped@emcon.com.ua. В повідомленні, будь ласка, вкажіть код за ЄДРПОУ емітента та номер електронного документа в СПЕД.

© 2011-2020 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".