Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

17.04.2019 На сайті НКЦПФР розміщено форму в Microsoft Excel для підготовки електронної форми інформації підприємств, що становлять суспільний інтерес

17.04.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

16.04.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

16.04.2019 НКЦПФР оприлюднила Наказ НКЦПФР 16.04.2019 №82 "Щодо затвердження Опису розділів та схем ХМL файлів електронної форми інформації підприємств, що становлять суспільний інтерес, яка надсилається у вигляді електронних документів до НКЦПФР"

15.04.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

Всі новини Підписатись

 
СПЕД - Як підключитись ?
Про СПЕДЯк підключитись ?

Який Акредитований центр сертифікації ключів обрати для отримання послуг електронного цифрового підпису ?

Серед перелічених Акредитованих центрів сертифікації ключів, які підтримуються Системою правового електронного документообігу (СПЕД), ми рекомендуємо звернути увагу на Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України (АЦСК ІДД ДФСУ), тому що:

 • послуги електронного цифрового підпису надаються АЦСК ІДД ДФСУ безкоштовно;
 • строк дії особистого ключа, який надається АЦСК ІДД ДФСУ, становить 2 (два) роки;
 • отримати електронний цифровий підпис можна в будь-якому з відокремлених пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФСУ, які, як правило, знаходяться в приміщенні місцевого органу Державної фіскальної служби України;
 • електронний цифровий підпис, який надається АЦСК ІДД ДФСУ можна використовувати в інших цілях, наприклад, для подання звітності до ДФСУ.

Крім цього, наразі в СПЕД можливе використання ключів АЦСК "Україна" (ключі, які використовуються в програмі M.E.Doc) після їх конвертації.

Який порядок отримання СПЕД та підключення до системи електронного документообігу НКЦПФР (СЕД НКЦПФР) ?

Порядок отримання СПЕД та підключення до СЕД НКЦПФР на прикладі використання послуг електронного цифрового підпису АЦСК ІДД ДФСУ (принципіальної різниці при використанні ключів інших АЦСК немає):

 • Спочатку потрібно перевірити, чи не має емітент чинного електронного цифрового підпису АЦСК ІДД ДФСУ. Перевірка здійснюється за посиланням http://acskidd.gov.ua/certificates-search. Для подання інформації у вигляді електронних документів до НКЦПФР потрібні два підписи: електронний цифровий підпис керівника та електронна цифрова печатка.
 • Якщо чинних електронних цифрових підписів емітент не має, потрібно їх отримати у порядку, визначеному АЦСК ІДД ДФСУ.
 • Після отримання ключів, потрібно направити нам он-лайн заявку.
 • Після отримання заявки, ми перевіряємо наявність чинних посилених сертифікатів відкритих ключів та, у випадку їх відсутності, координуємо емітента щодо їх отримання.
 • Примірник СПЕД та інструкції з встановлення, налаштування та відправлення інформації можна отримати за посиланнями нижче. Рахунок на оплату послуг з технічного супроводження формується автоматично в системі он-лайн заявки.
 • Після отримання оплати, ми направляємо до НКЦПФР запит на підключення емітента до СЕД НКЦПФР.
 • З моменту отримання емітентом підтвердження факту підключення емітента до СЕД НКЦПФР, інформація емітента може направлятись до НКЦПФР.
 • Ми надаємо технічну підтримку при встановленні, налаштуванні та використанні СПЕД протягом року з моменту отримання оплати.
  Кількість відправлень інформації емітентом не обмежується.
 • При зміні керівника та/або найменування емітента, а також в інших випадках, коли змінюється один або два електронні цифрові підписи, виникає необхідність в зміні чинних посилених сертифікатів відкритих ключів в СЕД НКЦПФР. Така заміна здійснюється безкоштовно в рамках програми технічної підтримки.

Інструкції

Встановлення та налаштування СПЕД

Заміна сертифікатів електронних цифрових підписів

Подання інформації до НКЦПФР

© 2011-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".