Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

12.06.2019 Вітаємо з днем працівника фондового ринку!

10.06.2019 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 09.04.2019 №210 "Про затвердження Змін до Вимог до положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства"

04.06.2019 Компанії "Емкон" 10 років!

29.05.2019 До уваги підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності! НКЦПФР повідомляє про початок функціонування в Україні системи фінансової звітності у форматі XBRL

20.05.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

Всі новини Підписатись

 
СПЕД - Як підключитись ?
Про СПЕДЯк підключитись ?

Який Акредитований центр сертифікації ключів обрати для отримання послуг електронного цифрового підпису ?

Серед перелічених Акредитованих центрів сертифікації ключів, які підтримуються Системою правового електронного документообігу (СПЕД), ми рекомендуємо звернути увагу на Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України (АЦСК ІДД ДФСУ), тому що:

 • послуги електронного цифрового підпису надаються АЦСК ІДД ДФСУ безкоштовно;
 • строк дії особистого ключа, який надається АЦСК ІДД ДФСУ, становить 2 (два) роки;
 • отримати електронний цифровий підпис можна в будь-якому з відокремлених пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФСУ, які, як правило, знаходяться в приміщенні місцевого органу Державної фіскальної служби України;
 • електронний цифровий підпис, який надається АЦСК ІДД ДФСУ можна використовувати в інших цілях, наприклад, для подання звітності до ДФСУ.

Крім цього, наразі в СПЕД можливе використання ключів АЦСК "Україна" (ключі, які використовуються в програмі M.E.Doc) після їх конвертації.

Який порядок отримання СПЕД та підключення до системи електронного документообігу НКЦПФР (СЕД НКЦПФР) ?

Порядок отримання СПЕД та підключення до СЕД НКЦПФР на прикладі використання послуг електронного цифрового підпису АЦСК ІДД ДФСУ (принципіальної різниці при використанні ключів інших АЦСК немає):

 • Спочатку потрібно перевірити, чи не має емітент чинного електронного цифрового підпису АЦСК ІДД ДФСУ. Перевірка здійснюється за посиланням http://acskidd.gov.ua/certificates-search. Для подання інформації у вигляді електронних документів до НКЦПФР потрібні два підписи: електронний цифровий підпис керівника та електронна цифрова печатка.
 • Якщо чинних електронних цифрових підписів емітент не має, потрібно їх отримати у порядку, визначеному АЦСК ІДД ДФСУ.
 • Після отримання ключів, потрібно направити нам он-лайн заявку.
 • Після отримання заявки, ми перевіряємо наявність чинних посилених сертифікатів відкритих ключів та, у випадку їх відсутності, координуємо емітента щодо їх отримання.
 • Примірник СПЕД та інструкції з встановлення, налаштування та відправлення інформації можна отримати за посиланнями нижче. Рахунок на оплату послуг з технічного супроводження формується автоматично в системі он-лайн заявки.
 • Після отримання оплати, ми направляємо до НКЦПФР запит на підключення емітента до СЕД НКЦПФР.
 • З моменту отримання емітентом підтвердження факту підключення емітента до СЕД НКЦПФР, інформація емітента може направлятись до НКЦПФР.
 • Ми надаємо технічну підтримку при встановленні, налаштуванні та використанні СПЕД протягом року з моменту отримання оплати.
  Кількість відправлень інформації емітентом не обмежується.
 • При зміні керівника та/або найменування емітента, а також в інших випадках, коли змінюється один або два електронні цифрові підписи, виникає необхідність в зміні чинних посилених сертифікатів відкритих ключів в СЕД НКЦПФР. Така заміна здійснюється безкоштовно в рамках програми технічної підтримки.

Інструкції

Встановлення та налаштування СПЕД

Заміна сертифікатів електронних цифрових підписів

Подання інформації до НКЦПФР

© 2011-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон".